Лосини жіночі, Легінси

"Стінг" легінси з екошкіри (46834)

473грн

Легінси з екошкіри (46793)

473грн

"Лонг" легінси з екошкіри (46792)

483грн
Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)
Лосини жіночі, Легінси
Легінси Жіночі

Вибираючи атрибут даного виду гардероба, у багатьох з нас стане питання, а чи існують відмінності? Різниця все-таки є, і ми її розглянемо. Лосини за своєю суттю так і не вийшли за рамки спортивного одягу, в той час як легінси виконують незамінним елементом образу, який охопив практично весь Віковий діапазон жіночої аудиторії, незважаючи на комплекцію і стиль життя.

Легінси Жіночі 

Давайте проаналізуємо появу лосин у тимчасовій спіралі.  У XVIII столітті цю частину одягу виготовляли з оленячої і лосиної шкіри, що і визначило їх назву. Вони ідеально підходили для верхової їзди, незабаром виконували частину уніформи кавалеристів та інших обмундирувань. Сьогодні цю деталь гардеробу, можна зустріти найчастіше в спортивному і танцювальному напрямку. У магазині Камон можна підібрати свій індивідуальний варіант для активного проведення часу.  Світові бренди Адідас, Reebok( Рібок), Nike (Найк) і Puma (Пума) старанно працюють, впроваджують і вдосконалюють передові технології в розробках матеріалів, даруючи споживачам відчуття легкості і комфорту.

Технологічні і модні

Кожна сучасна модниця, складаючи свій базовий лук, не може обійтися без легінсів, які вважаються самими практичними, зручними і стильними. Причому правильно підібрана модель може скорегувати певні недоліки фігури. Також необхідно відзначити крій моделі, де відмінною частиною є складність викрійки, додаткові вставки і блискавки, в той час як лосини мають більш спрощену систему пошиття. Вставками з різного різновиду і щільності тканини, регулюється вентиляція, і Різні технічні питання, пов'язані з видом спорту або місцем або сезоном носіння. З чого випливає, що вони набагато технологічніше, і гнучкіше у використанні. А, можливість "грати" вставками і змінювати крій виробів приховуючи недоліки фігури, виносить їх в розряд товару преміум класу.

Правило при виборі

Головне-покупка оригінальної продукції. Імениті бренди Адікі, Reebok( Рібок), Nike (Найк) і Puma (Пума), вкладають багатомільйонні бюджети в розробку матеріалів. Довговічність, стійкість до розтягування, вентиляція, відведення вологи, еластичність і багато інших параметрів, постійно поліпшуються і змінюються. Підробка, не тільки швидко втратить зовнішню привабливість, а й завдасть непоправної шкоди вашому здоров'ю.

ЧИТАТИ ПОВНІСТЮ →

Открыть
чат Задать вопрос