Saucony

Легендарна компанія була створена чотирма талановитими підприємцями зі штату Пенсільванія. Дана назва і логотип для бренду чоловіки присвятили на честь річки. Смуга у вигляді хвилі уособлює течію річки, а три кола – міцні валуни на дні водойми. Спочатку виробництво було ідеально налагоджено, а якісна шкіряне взуття користувалася величезною популярністю. Якщо говорити про перші вироби, вони спочатку створювалися для професійних спортсменів, атлетів, бігунів. Виробники даної торгової марки завжди йдуть на крок вперед з конкурентами, адже їх технології та упровадження, є справжнім функціональним нововведенням! Сауконі є одним з лідерів на світовому ринку, в області спортивного взуття (чоловічого та жіночого). Завдяки багатій історії створення бренду Сауконі, відмінній якості і неординарному дизайну, марка завоювала довіру у великої кількості шанувальників спортивного взуття у всьому світі! Проводячи численні експерименти з відтінками і матеріалами, компанія «Саконі» приділяє особливу увагу новим біговим моделям, для цього у бренду є цілий дослідницький центр. Saucony підійдуть як для пробіжки, спортивної ходьби, так і для повсякденного носіння!

Виробництво «Сакони»

Уважний контроль якості, спеціально ліцензоване обладнання на виробництві та якісна сировина, гарантують, що вироби бренду незмінно залишаються якісними, оригінальними і довговічними. «Саконі " прагне презентувати покупцеві не просто комфортне тренувальне взуття, але роблять акцент на його неповторності! Для досягнення цієї мети, виробляють із спеціально розроблених матеріалів, використовуючи новітні функціональні технології! Стабільне виробництво на всіх рівнях дозволяє клієнту завжди носити з лаконічним фасоном, ідеальним кроєм і бездоганними міцними матеріалами. Всі одиниці марки мають однакову атрибутику від Саконі, оригінальну цифрову ідентифікацію, красивий брендовий логотип і відповідні технічні параметри!
Першими відомими кросами для бігу «Сайконі» стали Jazz» і «Trainer 80». На сьогоднішній день виробляються базові класичні Jazz для повсякденного носіння і» Jazz 21 " для тренувань.

Переваги кросівок Saucony:

- Технології "Slip-lasted" і "Grid Technology « - компанія Перша відмовилася від картону в конструкції кросівок і презентувала» The Trainer 80" з більш еластичною підошвою. Бренд сконструював Чоловічі кросівки, комбінуючи гнучкість з міцністю.
- GRID-це унікальна опція Ground Reaction Inertia Device зі спеціальної сітчастої тканини в п'яткової зоні, яка виконує функцію амортизації.
- SSL Eva (повна назва - Super Lite Eva) – невагомий вид піни Eva.
- Деякі кроси наділені вставкою PowerFoam, яка оптимально і правильно розподіляє навантаження на стопу.
- Flexfilm-полімерні смуги, які служать додатковим підсиленням верхньої частини, і допомагають тримати необхідну форму виробу.
- Isofit-каркас зверху, комбінація з внутрішнього дихаючого шару і зовнішньої конструкції фіксації.
Моделі з кращою амортизацією від Сауконі
У розділ "амортизація «можна віднести» Ride«,» Freedom«,» Clarion«,»Triumph". Вони гарантують нейтральну пронацію під час бігу по твердих дорогах. Підходять для активних динамічних занять, і відмінно підійдуть для новачків у світі спорту.

Saucony для гиперпронации

Взування з розділу» стійкість " характеризуються наявністю особливого елемента для правильного утримання стопи від вигину ноги всередину. До таких колекцій відносяться: Guide, Echelon, Hurricane, Liberty, Omni. Створюються як для занять, так і для марафонів.
Хіти сезону:
1) Сайконі Jazz Original Vintage – справжня класика, для будь-якого життєвого випадку (робота, прогулянка з друзями, спорт).
2) Guide 13-бігова модель, яка служить роками при правильному догляді!
3) яскраві кроси для бігу Type A9 – неординарний варіант, який забезпечить повну безпеку для ніг і максимальний рівень комфорту.
Відгуки завжди хороші, так як це взуття ніколи не підводить свого власника. Доступність, зносостійкість і практичність – основні характеристики.

ЧИТАТИ ПОВНІСТЮ →


Немає жодного товару.

Открыть
чат Задать вопрос